Podmínky použití » LadyLowCarb.cz
  • Domů  / 
  • Podmínky použití

Podmínky použití

Web LadyLowcarb.cz jsem založila, abych se sdílela vlastní zkušenosti, které jsem získala přechodem na nízkosacharidové stravování. Mějte prosím na paměti, že každé lidské tělo reaguje na změny v jídelníčku jiným způsobem, a to, jak změna zapůsobila na mě, se může od vašich zkušeností lišit.

Pokud máte jakékoliv zdravotní potíže a uvažujete o změně stravování s výrazným omezením sacharidů, konzultujte váš záměr s lékařem. Sama jsem před zahájením low carb podstoupila preventivní prohlídku u obvodního doktora a ujistila se, že krevní tlak a laboratorní výsledky rozboru krve a moči mám v pořádku.

Nejsem lékař ani výživový poradce, proto také informace na tomto webu není možné brát jako doporučení na diagnostiku a léčbu. Sama se snažím čerpat z vědecky podložených studií, přeci jen se mám ráda natolik, abych se vědomě nevystavila žádné újmě.  Postupy a recepty, které zde na webu uvádím, jsem převážně sama vyzkoušela a svoje dojmy popisuji pravdivě, s nejlepším svědomím. Rozhodnete-li se cokoliv osobně vyzkoušet, pak tak činíte na vaši vlastní zodpovědnost. Testujte, poslouchejte svoje tělo, netlačte na pilu. Myslete kriticky a vyhodnocujte, co vám osobně sedí. 

Některé z odkazů na webu mohou obsahovat affiliate linky na produkty, kterým zcela důvěřuji, mohu je doporučit k podpoře vaší cesty za štíhlejším a zdravějším tělem za pomoci nízkosacharidového stravování.


Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte mě

>