Podmínky použití

Web LadyLowcarb.cz jsem založila, abych sdílela vlastní zkušenosti, které jsem získala přechodem na nízkosacharidové stravování. Mějte prosím na paměti, že každé lidské tělo reaguje na změny v jídelníčku jiným způsobem, a to, jak změna zapůsobila na mě, se může od vašich zkušeností lišit.

Pokud máte jakékoliv zdravotní potíže a uvažujete o změně stravování s výrazným omezením sacharidů, konzultujte váš záměr s lékařem. Sama jsem před zahájením low carb podstoupila preventivní prohlídku u obvodního doktora a ujistila se, že krevní tlak a laboratorní výsledky rozboru krve a moči mám v pořádku.

Nejsem lékař, proto také informace na tomto webu není možné brát jako doporučení na diagnostiku a léčbu. Informace o nízkosacharidové stravě se snažím čerpat z vědecky podložených studií. 

Postupy a recepty, které na webu LadyLowCarb.cz uvádím, jsem převážně sama vyzkoušela a svoje dojmy popisuji pravdivě, s nejlepším svědomím.

Rozhodnete-li se cokoliv osobně vyzkoušet, činíte tak na vaši vlastní zodpovědnost. Testujte, poslouchejte svoje tělo, netlačte na pilu. Myslete kriticky a vyhodnocujte, co vám osobně sedí. 

Máte dotaz? Napište mi: petra@ladylowcarb.cz

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Kvalitní ořechy za výbornou cenu

>
Send this to a friend
Hezký článek z blogu LadyLowcarb.cz, tady je odkaz: https://ladylowcarb.cz/podminky-pouziti/