Podmínky použití

Web LadyLowcarb.cz jsem založila, abych se sdílela vlastní zkušenosti, které jsem získala přechodem na nízkosacharidové stravování. Mějte prosím na paměti, že každé lidské tělo reaguje na změny v jídelníčku jiným způsobem, a to, jak změna zapůsobila na mě, se může od vašich zkušeností lišit.

Pokud máte jakékoliv zdravotní potíže a uvažujete o změně stravování s výrazným omezením sacharidů, konzultujte váš záměr s lékařem. Sama jsem před zahájením low carb podstoupila preventivní prohlídku u obvodního doktora a ujistila se, že krevní tlak a laboratorní výsledky rozboru krve a moči mám v pořádku.

Nejsem lékař ani výživový poradce, proto také informace na tomto webu není možné brát jako doporučení na diagnostiku a léčbu. Sama se snažím čerpat z vědecky podložených studií, přeci jen se mám ráda natolik, abych se vědomě nevystavila žádné újmě.  Postupy a recepty, které zde na webu uvádím, jsem převážně sama vyzkoušela a svoje dojmy popisuji pravdivě, s nejlepším svědomím. Rozhodnete-li se cokoliv osobně vyzkoušet, pak tak činíte na vaši vlastní zodpovědnost. Testujte, poslouchejte svoje tělo, netlačte na pilu. Myslete kriticky a vyhodnocujte, co vám osobně sedí. 

Některé z odkazů na webu mohou obsahovat affiliate linky na produkty, kterým zcela důvěřuji, mohu je doporučit k podpoře vaší cesty za štíhlejším a zdravějším tělem za pomoci nízkosacharidového stravování.


Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte mě

>
Sdílej s přáteli
Hezký článek z blogu LadyLowcarb.cz, tady je odkaz: https://ladylowcarb.cz/podminky-pouziti/